VisionApps je náš spolehlivý partner pro vývoj a zprávu webových stránek. Naše několikaletá vzájemná spolupráce nás posunula vpřed také v oblasti grafických návrhů a tvorby nového designu. V neposlední řadě je pro nás taktéž ochotným a věcným poradcem ve sféře komunikačních řešení a aktuálních technologických požadavků.

Kritartha Brada, jednatel a majitel společnosti, Everest Ayurveda

Příběh začíná v létě 2013

2013 léto

David, ještě jako freelancer, začíná spolupráci na designu obalů pro nový produkt Everest – indické ovoce amalaki.

Everest Ayurveda — 2014

2014 jaro

Vychází kniha Průvodce účinky himálajských bylin, čajů a ovoce. Má takový úspěch, že se brzy začíná prodávat i v knihkupectví. Kromě knihy pokračuje spolupráce i na menších grafických pracích.

2014 prosinec

Připravujeme první UX návrh e-shopu. Klient se rozhoduje pro realizaci vlastními silami a spolupráce se na chvíli odmlčí.

2016 začátek

Klient nás oslovuje na realizaci nového e-shopu. Začínáme UX a grafickým designem a za několik měsíců spouštíme český e-shop postavený na platformě Drupal Commerce. Brzy po spuštění připravujeme první jazykový klon obchodu.

Everest Ayurveda — 2017

2017 léto

Rok 2017 byl ve znamení velkého projektu – redesignu všech čajových obalů. Cesta byla dlouhá, ale výsledek stojí za to. Zákazníci se mohou těšit na nové krabičky již na jaře 2018. Zároveň s tím nespí ani e-shop, spouštíme další jazykové verze ve Španělsku, Maďarsku, Rumunsku a Anglii. Připravujeme Nový Zéland, Polsko a další země.

Everest Ayurveda — 2018

2018 začátek

Dokončujeme projekt redesignu čajových krabiček. V lednu 2018 je v přípravě či spuštěno 10 jazykových klonů e-shopu.

A příběh pokračuje…

Zpět na všechny příběhy